Dane teleadresowe

Home4u
Adres: ul. Kosynierów 98
84-230 Rumia
Telefon: +48 575 987 848
Email: info@szkieletowe.com

Dane rejestrowe
NIP: 588 204 65 08
REGON: 366004939

Godziny pracy
pn-pt: 08:00 – 18:00
sb: 09:00 – 14:00

Napisz do nas:

  Władysławowo: Kompleksowe realizacje domów szkieletowych

  Zapewniamy drewniane domki wakacyjne, które mogą być wykonane na zamówienie zarówno do użytku całorocznego jak i letniego. Budujemy szeroką gamę domów drewnianych w Kanadzie, w tym zarówno projekty gotowe, jak i projekty na zamówienie. Budujemy domy szkieletowe, które dzięki naszej technologii są odporne na warunki atmosferyczne, mocne i energooszczędne. To właśnie trwałość, odporność na warunki atmosferyczne, wytrzymałość i energooszczędność naszych konstrukcji sprawiają, że cieszą się one tak dużym powodzeniem. W naszych konstrukcjach, oprócz szkieletu, stosujemy tylko najlepszej jakości surowce i materiały, aby nasze konstrukcje były bezpieczne i komfortowe. Od dziesięcioleci służymy mieszkańcom naszego miasta. Posiadamy certyfikat Centrum Budownictwa Drewnianego w zakresie wymagań technicznych i montażowych dla konstrukcji drewnianych w Polsce.

  W gminie Władysławowo bywamy często – to teren naszego stałego działania!

  W gminie Władysławowo obsługujemy: Władysławowo, Ostrowo, Chałupy, Chłapowo, Karwia, Tupadły, Rozewie, Jastrzębia Góra

  Domy kanadyjskie powstają w szybkim tempie. Coraz większą popularnością cieszy się budownictwo szkieletowe. Wybudowanie pięknego domu gotowego do zamieszkania zajmuje zaledwie trzy miesiące. Metoda ta jest popularna w Europie. Konstrukcje budowane są z niezwykle trwałych materiałów, które są nie do odróżnienia od cegły. Ze względu na ich ekologiczny charakter, są spełnieniem marzeń ekologów. Do budowy wykorzystywane są materiały wysokiej jakości, co przekłada się na oszczędność energii. Do tego dochodzą dodatkowe rozwiązania przyjazne środowisku. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły w zakresie projektowania. Każdy etap tworzenia domu jest przez nas gwarantowany. Świadczymy kompleksowe usługi pod klucz. Posiadamy wiedzę niezbędną do tego, aby w pełni zrealizować wymagania naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

  Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu szkieletowego w jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Władysławowo, Chałupy, Karwia, Ostrowo, Tupadły, Rozewie, Jastrzębia Góra, Chłapowo

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Konstrukcje szkieletowe, które są budowane profesjonalnie i skrupulatnie, zachowują swoją jakość przez lata, dzięki czemu są ekonomiczne w eksploatacji i wygodne do mieszkania. Do budowy konstrukcji szkieletowych można wykorzystać również technologię pasywną, która zmniejsza zużycie energii. Ten typ budynku może być budowany o każdej porze roku, w każdej pogodzie i temperaturze, niezależnie od tego, czy jest to "kajak". Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na inwestycję w miesiącach zimowych, czy nie, budynki murowane są zabronione. Ponieważ konstrukcje szkieletowe powstają z ekologicznego drewna, są również przyjazne dla środowiska. We współpracy z nimi staramy się zapewnić najwyższy poziom zadowolenia klientów. Chętnie pomożemy Państwu w projektowaniu i budowie rezydencji szkieletowych. W przyszłości planujemy rozszerzyć nasz zasięg geograficzny.

  W gminie Władysławowo odwiedzamy: Władysławowo, Karwia, Ostrowo, Jastrzębia Góra, Chłapowo, Chałupy, Rozewie, Tupadły

  Chcesz zamienić swoje marzenie o posiadaniu domu w rzeczywistość? Specjalizujemy się w budowie nowoczesnych domów, które są zarówno energooszczędne, jak i przytulne. Nasz zespół wykorzystuje niezawodną technologię szwedzkiego szkieletu i postępuje zgodnie z Twoimi specyficznymi wymaganiami, co gwarantuje, że otrzymasz dom swoich marzeń. Ponadto możesz oczekiwać ukończenia projektu w ciągu zaledwie trzech miesięcy, oszczędzając przy tym zarówno czas, jak i pieniądze.

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Działamy także w okolicach: