Dane teleadresowe

Home4u
Adres: ul. Kosynierów 98
84-230 Rumia
Telefon: +48 575 987 848
Email: info@szkieletowe.com

Dane rejestrowe
NIP: 588 204 65 08
REGON: 366004939

Godziny pracy
pn-pt: 08:00 – 18:00
sb: 09:00 – 14:00

Napisz do nas:

  Kompleksowe usługi budowlane w zakresie domów szkieletowych w gminie Lipusz

  Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości szkieletowych domków kanadyjskich do użytku całorocznego i letniego. Budujemy domy szkieletowe na zamówienie, które są dostępne w różnych rozmiarach i poziomach wykończenia. Nasza linia domów szkieletowych obejmuje zarówno projekty wstępnie zmontowane, jak i te budowane na zamówienie. Ze względu na skuteczność tej technologii w różnych środowiskach, możemy budować domy szkieletowe, które są odporne na warunki atmosferyczne, mocne i energooszczędne. W naszych konstrukcjach używamy tylko najwyższej jakości surowców i materiałów, w tym izolacji, aby stworzyć bezpieczne i pewne środowisko dla naszych klientów. Służymy mieszkańcom od dziesięcioleci i otrzymaliśmy certyfikat Centrum Budownictwa Drewnianego w Polsce jako konsekwencja naszych wymagań technicznych i instalacyjnych.

  W Lipusz bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę interesantów!

  Obsługujemy: Lipusz, Szklana Huta, Lipuska Huta, Papiernia, Tuszkowy, Śluza, Gostomko, Płocice

  Domy kanadyjskie są budowane w szybkim tempie. Coraz popularniejsze staje się budownictwo szkieletowe. Już po trzech miesiącach powstaje piękne miejsce gotowe do zamieszkania. Technika ta jest popularna w Europie. Ze względu na niezwykle trwałą konstrukcję, budynki te w żaden sposób nie ustępują swoim murowanym odpowiednikom. Są one popularne wśród osób dbających o środowisko naturalne ze względu na ich wymarzoną jakość. Oszczędność energii jest gwarantowana dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów użytych do budowy. Do tego dochodzą dodatkowe rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska. Jesteśmy otwarci na propozycje w zakresie projektowania. Pomożemy Państwu na każdym etapie tworzenia domu. Wykonamy prace aż do kompleksowego wykończenia Państwa inwestycji (rozwiązanie pod klucz). Zapewniamy fachową obsługę, aby sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z nami. Zapytaj o wycenę domów szkieletowych już teraz!

  Interesuje Cię budowa domu szkieletowego? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Lipusz, Lipuska Huta, Szklana Huta, Płocice, Tuszkowy, Gostomko, Papiernia, Śluza

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Domy szkieletowe są bardziej ekonomiczne i niezawodne, ponieważ są profesjonalnie wykonane. Są to trwałe konstrukcje, które zapewniają komfort, wydajność i stosunkowo niskie rachunki za media. Jeśli jest to pożądane, konstrukcja szkieletowa może być zbudowana w technologii pasywnej, która zmniejsza zużycie energii, aby zmniejszyć rachunki za ogrzewanie. W przypadku tego typu konstrukcji nie występują problemy związane z sezonem, temperaturą czy pogodą. Konstrukcje szkieletowe mogą być budowane o każdej porze roku, niezależnie od pogody i temperatury panującej na zewnątrz. Nie jest to możliwe w przypadku konstrukcji murowanych. Ponadto konstrukcje szkieletowe są ekologiczne, ponieważ wykonane są z drewna, które jest przyjazne dla środowiska. Zapewniamy jak najlepsze usługi, aby zagwarantować zadowolenie klientów. W związku z tym każdy może liczyć na naszą pomoc przy projektowaniu i budowie konstrukcji szkieletowych.

  W gminie Lipusz najczęściej bywamy w: Lipusz, Gostomko, Szklana Huta, Papiernia, Płocice, Tuszkowy, Śluza, Lipuska Huta

  Chcesz zrealizować swój wymarzony dom? Z nami możesz mieć nowoczesny, przytulny i wygodny dom, który jest zbudowany w szwedzkiej technologii ramowej. Nasze usługi budowlane pod klucz są zaprojektowane tak, aby zoptymalizować przestrzeń i uwzględnić Twoje specyficzne potrzeby, jeśli chodzi o komfort i bezpieczeństwo. Wykorzystujemy innowacyjne, niezawodne technologie, aby ukończyć Twój dom w ciągu zaledwie 3 miesięcy, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Działamy także w okolicach: