Dane teleadresowe

Home4u
Adres: ul. Kosynierów 98
84-230 Rumia
Telefon: +48 575 987 848
Email: info@szkieletowe.com

Dane rejestrowe
NIP: 588 204 65 08
REGON: 366004939

Godziny pracy
pn-pt: 08:00 – 18:00
sb: 09:00 – 14:00

Napisz do nas:

  Kompleksowe budowanie domów szkieletowych w gminie Pszczółki

  Naszą specjalnością jest tworzenie kanadyjskich domków letniskowych i całorocznych o konstrukcji szkieletowej. Przygotowywane przez nas projekty szkieletów drewnianych, charakteryzują się asortymentowymi rozmiarami i wyższą jakością wykończenia. Wykonujemy domy szkieletowe w układach gotowych jak i na zamówienie. Stosujemy sprawdzoną w wielu warunkach technologię szkieletu drewnianego. Dzięki temu nasze budynki są odporne na warunki atmosferyczne, mocne, trwałe i energooszczędne. Do budowy naszych szkieletów i izolacji używamy tylko najwyższej jakości surowców i elementów, co gwarantuje zabezpieczenie i komfort mieszkania. Ponadto, od dziesięcioleci służymy lokalnym mieszkańcom. Posiadamy certyfikat Centrum Budownictwa Drewnianego w Polsce w zakresie wymagań technicznych i montażowych.

  Często odwiedzamy gminę Pszczółki, bo jest w pobliżu

  Obsługujemy: Pszczółki, Rębielcz, Skowarcz, Różyny, Kleszczewko, Kolnik, Ulkowy

  Domy kanadyjskie powstają w niezwykle szybkim tempie. Coraz większą popularnością cieszy się budownictwo szkieletowe. W zaledwie trzy miesiące można zbudować piękny dom, który jest gotowy do zamieszkania. Opcja ta jest szczególnie popularna w Europie. Ze względu na swoją niezwykle wytrzymałą konstrukcję, są porównywalne z konstrukcjami murowanymi. Są idealne dla tych, którzy dbają o środowisko. Istnieją dodatkowe alternatywy, które oprócz wysokiej jakości materiałów są przyjazne dla środowiska. Wykorzystanie ich gwarantuje energooszczędność. Ponadto jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły. Pomożemy Ci na każdym etapie tworzenia domu. Wykończymy dla Ciebie pracę, od zupy do orzechów (że tak powiem). Mamy doświadczenie i wiedzę, aby sprostać Twoim wymaganiom. Zapraszamy do kontaktu z nami. Domy szkieletowe są dostępne do wyceny!

  Interesuje Cię budowa domu szkieletowego? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Pszczółki, Kleszczewko, Rębielcz, Różyny, Kolnik, Ulkowy, Skowarcz

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Domy szkieletowe są budowane profesjonalnie i utrzymywane przez właścicieli przez długi czas. Mimo, że mogą być budowane w technologii pasywnej, która zmniejsza zapotrzebowanie na energię, zapewniają również komfort, praktyczność i stosunkowo niskie koszty użytkowania. Wspólną cechą tych konstrukcji jest to, że mogą być ukończone o każdej porze roku, przy każdej pogodzie i temperaturze, niezależnie od pory roku. Domy szkieletowe są ekologiczne ze względu na ich budowę z drewna, które jest przyjazne dla środowiska. Dzięki temu znacznie łatwiej jest zaplanować inwestycje zimowe przy nieruchomościach szkieletowych niż tych zbudowanych z cegły. Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu w zakresie projektowania i budowy.

  W gminie Pszczółki najczęściej bywamy w: Pszczółki, Kleszczewko, Ulkowy, Różyny, Kolnik, Rębielcz, Skowarcz

  Czy jesteś gotowy, aby Twój wymarzony dom stał się rzeczywistością? Nie szukaj dalej niż nasze usługi budowy domów! Specjalizujemy się we współczesnej szwedzkiej technologii szkieletowej, zapewniając Ci energooszczędne, wygodne domy dostosowane do Twoich unikalnych specyfikacji. Nasz zespół ekspertów stawia na niezawodność, innowacyjność i funkcjonalność. Z nami możesz mieć swój wymarzony dom na zamówienie w ciągu zaledwie 3 miesięcy. Gwarantujemy Ci bezstresowe doświadczenie, ponieważ każdy projekt realizujemy kompleksowo i od początku do końca.

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Działamy także w okolicach: