Dane teleadresowe

Home4u
Adres: ul. Kosynierów 98
84-230 Rumia
Telefon: +48 575 987 848
Email: info@szkieletowe.com

Dane rejestrowe
NIP: 588 204 65 08
REGON: 366004939

Godziny pracy
pn-pt: 08:00 – 18:00
sb: 09:00 – 14:00

Napisz do nas:

  Suchy Dąb: Kompleksowe budowa domów szkieletowych

  Naszą główną specjalizacją jest tworzenie kanadyjskich domków drewnianych o konstrukcji szkieletowej do użytku całorocznego i letniego, o licznych rozmiarach i klasie premium. Tworzymy zarówno gotowe konstrukcje szkieletowe, jak i te na zamówienie. Budujemy szeroką gamę nieruchomości w konstrukcji szkieletowej, w tym zarówno projekty gotowe, jak i zlecane indywidualnie. Dzięki zastosowaniu technologii szkieletowej nasze konstrukcje są odporne na warunki atmosferyczne, mocne i wydajne. Do budowy bezpiecznego, komfortowego domu wykorzystujemy wyłącznie surowce i materiały najwyższej jakości. Od lat współpracujemy z mieszkańcami, co gwarantuje wysoką jakość pracy. Posiadamy certyfikat Centrum Budownictwa Drewnianego w Polsce potwierdzający spełnienie wymagań technicznych i montażowych dla budynków drewnianych.

  W Suchy Dąb bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę interesantów!

  Obsługujemy: Suchy Dąb, Krzywe Koło, Ostrowite, Koźliny, Steblewo, Wróblewo, Osice, Grabiny-Zameczek

  Budownictwo szkieletowe cieszy się w Kanadzie coraz większą popularnością. Domy szkieletowe są budowane szybko i powstają bardzo często. Mogą być zbudowane w trzy miesiące i są gotowe do zamieszkania od razu. Ta opcja stała się coraz bardziej popularna w Europie, ponieważ jest to szybka i łatwa konstrukcja budynków. Pomimo swojej trwałości, budynki często mogą być zbudowane z tańszych materiałów. Ekolodzy pokochają te konstrukcje ze względu na wysokiej jakości materiały i przyjazność dla środowiska. Oprócz usług ekologicznych istnieją również inne opcje. jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o projektowanie i mile widziane są pomysły i sugestie. Każdy etap budowy domu jest przez nas gwarantowany. Nasze doświadczenie pozwala nam na spełnienie potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu z nami. Już teraz zapytaj o wycenę domów szkieletowych!

  Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy szkieletowe w jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Suchy Dąb, Osice, Ostrowite, Koźliny, Wróblewo, Steblewo, Grabiny-Zameczek, Krzywe Koło

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Dobrze skonstruowany i fachowo postawiony dom szkieletowy będzie służył przez kilkanaście lat, gwarantując komfort, funkcjonalność i stosunkowo niskie koszty użytkowania. Niezależnie od pory roku, pogody czy temperatury można zbudować dom szkieletowy, który dzięki technologii pasywnej zmniejsza ilość potrzebnej energii. Szczególnie popularną konstrukcją są kajaki, które można postawić o każdej porze roku, niezależnie od pogody czy temperatury panującej na zewnątrz. Dzięki temu nie ma przeszkód, aby zaplanować zimową inwestycję w konstrukcję. Domy szkieletowe są ekologiczne, ponieważ wykonane są z drewna, które jest przyjazne dla środowiska. Można im zapewnić u nas projekt i budowę, dodatkowo gwarantując nasze wsparcie dla poszukujących.

  W gminie Suchy Dąb odwiedzamy: Suchy Dąb, Koźliny, Osice, Wróblewo, Krzywe Koło, Ostrowite, Steblewo, Grabiny-Zameczek

  Szukasz sposobu na urzeczywistnienie swojego wymarzonego domu? Z naszym zespołem możesz otrzymać nowoczesny, energooszczędny dom dostosowany do Twoich potrzeb. Dzięki szwedzkiej technologii szkieletowej Twój dom może być gotowy nawet w trzy miesiące! Stawiamy na innowacyjność i niezawodne technologie, a także komfort i funkcjonalność. Z nami będziesz mieć pewność, że będziesz cieszyć się swoim domem przez wiele lat.

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Działamy także w okolicach: