Dane teleadresowe

Home4u
Adres: ul. Kosynierów 98
84-230 Rumia
Telefon: +48 575 987 848
Email: info@szkieletowe.com

Dane rejestrowe
NIP: 588 204 65 08
REGON: 366004939

Godziny pracy
pn-pt: 08:00 – 18:00
sb: 09:00 – 14:00

Napisz do nas:

  Hel: Profesjonalna budowa domów szkieletowych

  Specjalizujemy się w produkcji kanadyjskich domków całorocznych i letniskowych wykonanych w technologii szkieletowej. Nasze domy szkieletowe występują w różnych rozmiarach i wykończeniach i są dostępne zarówno w gotowych projektach jak i na zamówienie. Produkujemy domy szkieletowe z drewna zarówno w gotowych projektach jak i na zamówienie. Produkujemy domy szkieletowe z drewna przy użyciu tej samej technologii, która okazała się skuteczna w wielu środowiskach. Dzięki temu nasze domy są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne, mocne i energooszczędne. W naszych konstrukcjach stosujemy wyłącznie najwyższej jakości surowce i materiały do budowy szkieletu oraz izolacji, co sprawia, że są to bezpieczne i komfortowe siedliska. Centrum Budownictwa Drewnianego poświadcza to w zakresie wymagań technicznych i montażowych dla polskiego budownictwa drewnianego.

  W Hel bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę klientów!

  W gminie Hel prowadzimy badania na terenie miejscowości Hel

  Budownictwo szkieletowe cieszy się w Kanadzie rosnącą popularnością. Ponieważ zbudowanie pięknego miejsca do życia zajmuje tylko trzy miesiące, budownictwo szkieletowe szybko się rozprzestrzenia. Metoda ta jest niezwykle popularna w Europie. Budynki szkieletowe są budowane w szybkim tempie w całej Kanadzie. Są one niezwykle trwałe, podobnie jak konstrukcje murowane, i są spełnieniem marzeń ekologów. Do budowy tych budynków używa się wysokiej jakości materiałów, które oprócz tego, że są ekologiczne, gwarantują oszczędność energii. Ponadto istnieje kilka innych możliwości. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły, jeśli chodzi o projektowanie domu. Na każdym etapie tworzenia domu oferujemy pomoc. Potrafimy w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów, ponieważ posiadamy niezbędne doświadczenie. Zapraszamy do kontaktu z nami! Domy szkieletowe są dostępne do wyceny!

  Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy szkieletowe w jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Hel

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Domy szkieletowe mają prostą konstrukcję i budowę, a mimo to służą przez lata, zapewniając komfort, efektywność i stosunkowo niskie rachunki za media. W ich konstrukcji można zastosować technologię pasywną, która zmniejsza zapotrzebowanie na energię, a tym samym obniża rachunki za ogrzewanie. Ze względu na możliwość budowy o każdej porze roku, przy każdej pogodzie i temperaturze, domy zwane "kajakami" są szczególnie lubiane. Nie ma żadnych ograniczeń w planowaniu tego typu inwestycji na sezon zimowy. Ponadto domy szkieletowe są przyjazne dla środowiska, gdyż budowane są z drewna. Jesteśmy przygotowani do pomocy klientom w projektowaniu i budowie domów szkieletowych. W najbliższym czasie planujemy rozszerzyć swoje tereny.

  W gminie Hel przyjeżdżamy do klientów z okolic: Hel

  Od wielu lat pomagamy naszym klientom urzeczywistnić ich wymarzony dom. Nasza praca charakteryzuje się rzetelnością i wykorzystaniem zaawansowanych technologii, a także uwzględnieniem funkcjonalności i komfortu. Zajmujemy się tworzeniem domów dostosowanych do potrzeb klienta. Oferujemy doradztwo w zakresie najlepszego wykorzystania przestrzeni i najlepszych rozwiązań dla różnych wymagań.

  Czy marzyłeś o posiadaniu własnego domu? Nowoczesnego, zapraszającego i komfortowego? W takim razie zapoznaj się z naszą ofertą. Nasze domy są zaprojektowane z myślą o efektywności energetycznej i wykorzystują szwedzką konstrukcję szkieletową. Budujemy z myślą o Twoich potrzebach i w krótkim czasie możemy wykończyć Twój dom pod klucz. Dzięki stosowanym przez nas technologiom i rozwiązaniom będziesz miał pewność, że w swoim nowym domu poczujesz się wyjątkowo. Nasze usługi gwarantują krótkie terminy realizacji, a w dłuższej perspektywie pozwalają zaoszczędzić pieniądze.

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Działamy także w okolicach: