Dane teleadresowe

Home4u
Adres: ul. Kosynierów 98
84-230 Rumia
Telefon: +48 575 987 848
Email: info@szkieletowe.com

Dane rejestrowe
NIP: 588 204 65 08
REGON: 366004939

Godziny pracy
pn-pt: 08:00 – 18:00
sb: 09:00 – 14:00

Napisz do nas:

  Kompleksowe usługi budowlane w zakresie domów szkieletowych w gminie Trąbki Wielkie

  Naszą główną specjalnością jest budowa letnich i całorocznych domków kanadyjskich w technologii szkieletu drewnianego. Produkujemy szeroką gamę rozmiarów i wykończeń domków szkieletowych. Możemy produkować domy szkieletowe zarówno w projektach gotowych jak i na zamówienie. Wykorzystujemy technologię szkieletu drewnianego do budowy różnorodnych domów szkieletowych. Dzięki temu nasze domy są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne, mocne i wydajne. Używamy tylko najwyższej jakości surowców do naszych ram, jak również do izolacji. Pozwala nam to na produkcję bezpiecznych i komfortowych domów. Ponadto służymy mieszkańcom od dziesięcioleci. Posiadamy certyfikat Centrum Budownictwa Drewnianego w zakresie specyfikacji technicznych i montażowych na polskim rynku budownictwa drewnianego.

  W gminie Trąbki Wielkie bywamy bardzo często – to teren naszego działania!

  W gminie Trąbki Wielkie obsługujemy: Trąbki Wielkie, Klępiny, Pawłowo, Postołowo, Gołębiewo Wielkie, Sobowidz, Trąbki Małe, Kłodawa, Mierzeszyn, Kaczki, Ełganowo, Drzewina, Graniczna Wieś, Gołębiewko, Warcz, Rościszewo, Zła Wieś, Błotnia, Kleszczewo, Czerniewo, Cząstkowo

  Domy kanadyjskie powstają w szybkim tempie. Coraz większą popularnością cieszy się budownictwo szkieletowe. Metoda ta jest preferowana w Europie, gdzie wyprodukowanie domu nadającego się do zamieszkania trwa zaledwie trzy miesiące. Budynki są bardzo trwałe, porównywalne z konstrukcjami murowanymi w niczym im nie ustępują. Konstrukcje te są popularne wśród osób dbających o środowisko naturalne. Oszczędność energii jest gwarantowana dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów. Ponadto istnieją dodatkowe opcje dla osób dbających o przyrodę. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i sugestie, jeśli chodzi o projektowanie domu. Kiedy inwestujesz w dom z nami, zapewnimy Ci pomoc na każdym kroku. Mamy doświadczenie, aby sprostać wymaganiom naszych klientów w każdym aspekcie procesu. Zapraszamy do kontaktu z nami w każdej chwili. Już teraz zapytaj o wycenę domu szkieletowego!

  Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu szkieletowego w jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Trąbki Wielkie, Gołębiewko, Zła Wieś, Czerniewo, Gołębiewo Wielkie, Postołowo, Błotnia, Kaczki, Kłodawa, Mierzeszyn, Ełganowo, Graniczna Wieś, Warcz, Klępiny, Cząstkowo, Trąbki Małe, Pawłowo, Kleszczewo, Drzewina, Sobowidz, Rościszewo

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Domy szkieletowe, zbudowane w sposób dobrze zaplanowany i profesjonalny, zapewniają komfort, funkcjonalność i stosunkowo niskie koszty energii na długie lata. Jeśli chcesz, ten typ konstrukcji może być zbudowany w technologii pasywnej, która obniża zapotrzebowanie na energię, a tym samym zmniejsza koszty użytkowania. Konstrukcję "kanu" można budować o każdej porze roku, w każdych warunkach pogodowych i temperaturowych, niezależnie od pory roku. Zaletom domów szkieletowych nie można zaprzeczyć: można je budować przez cały sezon zimowy, niezależnie od pogody czy temperatury na zewnątrz, dodatkowo są przyjazne dla środowiska. Budowa domów szkieletowych jest również przyjazna dla środowiska. W związku z tym jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w projektowaniu i budowie domów szkieletowych. W przyszłości będziemy poszerzać zasięg geograficzny naszej firmy.

  W gminie Trąbki Wielkie najczęściej bywamy w: Trąbki Wielkie, Postołowo, Trąbki Małe, Graniczna Wieś, Drzewina, Warcz, Sobowidz, Mierzeszyn, Ełganowo, Gołębiewko, Kłodawa, Cząstkowo, Gołębiewo Wielkie, Zła Wieś, Rościszewo, Czerniewo, Pawłowo, Kleszczewo, Kaczki, Błotnia, Klępiny

  Czy masz wizję swojego idealnego domu? Nasz zespół od wielu lat zapewnia klientom możliwość wprowadzenia tego marzenia w życie. Stosujemy niezawodne i innowacyjne metody, stawiając na pierwszym miejscu zarówno funkcjonalność, jak i komfort. Dbamy o to, by nasze projekty były dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb, doradzając, jak efektywnie wykorzystać przestrzeń i które elementy sprawią, że poczujesz się zrelaksowany i bezpieczny.

  Oferujemy nowoczesne, energooszczędne domy, zbudowane w szwedzkiej technologii szkieletowej i wykończone zgodnie z Twoją dokładną specyfikacją. Z nami możesz mieć swój wymarzony dom już w 3 miesiące i to w ekonomicznej cenie. Pozwól nam sprawić, że Twoje marzenie stanie się rzeczywistością.

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Działamy także w okolicach: