Dane teleadresowe

Home4u
Adres: ul. Kosynierów 98
84-230 Rumia
Telefon: +48 575 987 848
Email: info@szkieletowe.com

Dane rejestrowe
NIP: 588 204 65 08
REGON: 366004939

Godziny pracy
pn-pt: 08:00 – 18:00
sb: 09:00 – 14:00

Napisz do nas:

  Jastarnia: Profesjonalne realizacje domów szkieletowych

  Naszą specjalnością jest tworzenie kanadyjskich całorocznych i letnich domków szkieletowych. Tworzymy domki szkieletowe, zróżnicowane pod względem wielkości i jakości wykończenia, które powstają z drewna kanadyjskiego. Dostępne są u nas projekty gotowe oraz zaprojektowane przez klienta. Domy szkieletowe produkujemy w technologii sprawdzonej w różnych środowiskach. To dlatego nasze domy są solidne, odporne na warunki atmosferyczne, mocne i energooszczędne. W naszej konstrukcji szkieletowej stosujemy tylko najwyższej jakości surowce i materiały, a także izolację – co pozwala nam stworzyć bezpieczny, komfortowy dom. Dodatkowo służąc mieszkańcom od dziesięcioleci. Posiadamy certyfikat Centrum Budownictwa Drewnianego w Polsce w zakresie wymagań technicznych i instalacyjnych dla budownictwa drewnianego.

  W Jastarnia bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

  Obsługujemy: Jastarnia

  Budowanie w szkielecie staje się coraz bardziej popularne w Kanadzie. Wybudowanie pięknego domu gotowego do zamieszkania zajmuje tylko trzy miesiące. Metoda ta jest popularna w całej Europie. Budynki powstają z niezwykle wytrzymałych materiałów, które są porównywalne z ich murowanymi odpowiednikami. Są one spełnieniem marzeń osób dbających o środowisko naturalne. Konstrukcje te są podziwiane za wysokiej jakości materiały, które pozwalają zaoszczędzić energię. Istnieją również dodatkowe rozwiązania ekologiczne. Jesteśmy otwarci na propozycje i pomysły projektowe. Będziemy wspierać Państwa na każdym etapie tworzenia domu. Mamy doświadczenie, które pozwala nam spełnić wszystkie potrzeby naszych klientów. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Już dziś zapytaj nas o wycenę projektu domu szkieletowego!

  Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu szkieletowego w jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Jastarnia

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Konstrukcje szkieletowe mogą być budowane w technologii aktywnej lub pasywnej, aby zagwarantować niskie koszty użytkowania, długą żywotność i wygodę. Można je również budować w technologii pasywnej, która obniża ilość energii potrzebnej do ogrzania domu. Możliwe jest budowanie "kajaków" niezależnie od pory roku, temperatury czy pogody panującej na zewnątrz, o każdej porze roku. Ten typ konstrukcji jest ekologiczny, ponieważ jest wykonany z drewna. Domy szkieletowe są również bardziej przyjazne dla środowiska, ponieważ są zbudowane z drewna. Oferujemy pomoc w projektowaniu i budowie domów szkieletowych, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni. W związku z tym każdy może liczyć na naszą pomoc w zakresie projektowania i budowy domów szkieletowych. Planujemy rozszerzenie naszej działalności, mając na celu powiększenie naszego terytorium.

  W gminie Jastarnia najczęściej bywamy w: Jastarnia

  Czy masz nadzieję na posiadanie własnego, nowoczesnego, energooszczędnego domu? Nie szukaj dalej! Wykorzystujemy szwedzką technologię szkieletową do budowy domów, które spełnią wszystkie Twoje potrzeby. Kładziemy nacisk na niezawodność, innowacyjność i komfort, więc możesz być pewien jakości produktu końcowego. Proces jest nie tylko szybki – możesz oczekiwać, że Twój dom zostanie ukończony w ciągu zaledwie trzech miesięcy – ale możesz również zaoszczędzić pieniądze, ponieważ wykonujemy wszystkie prace od początku do końca. Skontaktuj się z nami, aby zobaczyć, jak możemy pomóc Ci spełnić Twoje marzenie o domu!

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Działamy także w okolicach: