Dane teleadresowe

Home4u
Adres: ul. Kosynierów 98
84-230 Rumia
Telefon: +48 575 987 848
Email: info@szkieletowe.com

Dane rejestrowe
NIP: 588 204 65 08
REGON: 366004939

Godziny pracy
pn-pt: 08:00 – 18:00
sb: 09:00 – 14:00

Napisz do nas:

  Kompleksowe budowanie domów szkieletowych w gminie Liniewo

  Wykonujemy kanadyjskie domki letniskowe i całoroczne z drewna o różnych rozmiarach i wykończeniach, które są zbudowane z ram drewnianych. Dostarczamy zarówno gotowe jak i wykonane na zamówienie plany domów szkieletowych. Budujemy domy szkieletowe o zróżnicowanych rozmiarach i jakości wykończenia, a także projektowane na zamówienie domki letniskowe z drewna. Do budowy wykorzystujemy technologię szkieletu drewnianego, który jest niezawodny w różnych środowiskach. W efekcie powstają mocne, odporne na warunki atmosferyczne, wytrzymałe i energooszczędne domy. Do produkcji szkieletu, oprócz izolacji, używamy tylko najwyższej jakości surowców i materiałów, dzięki czemu nasze domy są bezpieczne i komfortowe. Od dziesięcioleci zapewniamy mieszkańcom najlepszą jakość. Centrum Budownictwa Drewnianego przyznało nam certyfikat w zakresie standardów technicznych i instalacyjnych dla budownictwa drewnianego w Polsce.

  W Liniewo bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę interesantów!

  W gminie Liniewo prowadzimy badania na terenie miejscowości Liniewo, Garczyn, Wysin, Płachty, Chrósty Wysińskie, Lubieszynek, Deka, Równe, Sobącz, Rymanowiec, Głodowo, Iłownica, Chrztowo, Lubieszyn

  Budownictwo szkieletowe ma kilka zalet. Domy kanadyjskie buduje się szybko. Można je zbudować w zaledwie trzy miesiące i od razu są gotowe do zamieszkania. Budownictwo szkieletowe staje się coraz bardziej popularne w całej Europie. Mimo, że do budowy budynków używa się niezwykle trwałych materiałów, to w niczym nie ustępują one murowanym odpowiednikom. Budowa jest szybka, łatwa i ekonomiczna. Konstrukcje te są doskonałe dla osób dbających o środowisko. Dzięki bardziej przyjaznym dla natury opcjom, stosuje się wysokiej jakości materiały budowlane, które zmniejszają zużycie energii. Budownictwo szkieletowe jest spełnieniem marzeń dla tych, którzy chcą być świadomi ekologicznie. Jesteśmy elastyczni, jeśli chodzi o projektowanie – chętnie przyjmujemy inspiracje i porady. Oferujemy całkowite wsparcie podczas procesu budowy. Posiadamy wiedzę i doświadczenie, aby spełnić potrzeby naszych klientów. Daj nam znać, jeśli masz jakieś pytania lub komentarze. Już dziś zapytaj o wycenę budowy szkieletowej!

  Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu szkieletowego w jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Liniewo, Lubieszyn, Chrósty Wysińskie, Lubieszynek, Rymanowiec, Iłownica, Wysin, Garczyn, Głodowo, Płachty, Chrztowo, Równe, Deka, Sobącz

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Domy szkieletowe wykonane są w technologii pasywnej, gwarantującej komfort, funkcjonalność i niskie koszty użytkowania. Domy szkieletowe mogą być budowane z myślą o trwałości, gwarantując komfort, funkcjonalność i zmniejszenie kosztów ogrzewania, nawet w zimie. Ten styl budownictwa może być budowany niezależnie od pogody, temperatury i pory roku. W przypadku mieszkań murowanych nie ma możliwości zaplanowania inwestycji na zimę. Domy szkieletowe są ekologiczne, ponieważ wykonane są z przyjaznego dla środowiska drewna. Aby zagwarantować naszym klientom jak największą satysfakcję, zapewniamy pomoc projektową i budowlaną w zakresie budowy domów szkieletowych. W przyszłości planujemy poszerzenie naszego rynku.

  W gminie Liniewo odwiedzamy: Liniewo, Deka, Garczyn, Wysin, Rymanowiec, Chrósty Wysińskie, Równe, Sobącz, Lubieszyn, Płachty, Głodowo, Lubieszynek, Iłownica, Chrztowo

  Od lat wspieramy naszych klientów w realizacji ich aspiracji związanych z posiadaniem domu. Stawiamy na niezawodność i nowoczesność wdrażanych technik. Nie zaniedbujemy przy tym praktyczności i komfortu. Przy tworzeniu struktury domu uwzględniamy wszystkie Państwa życzenia. Pomożemy Ci również w optymalizacji dostępnej powierzchni, jak również w wyborze najlepszych środków, aby zapewnić Ci najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

  Marzysz o ciepłym i przytulnym domu? Sprawdź, co mamy w ofercie. Wykonujemy nowoczesne, wydajne domy w sprawdzonej szwedzkiej technologii szkieletowej. Wykańczamy te domy zgodnie z Twoimi pragnieniami. Twój dom będzie niezwykle zachwycający dzięki zastosowanym technologiom i systemom.

  Można to osiągnąć w czasie nie dłuższym niż 3 miesiące. Zajmujemy się każdym zadaniem i budową od początku, oszczędzając Ci wiele pieniędzy i czasu.

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Działamy także w okolicach: