Dane teleadresowe

Home4u
Adres: ul. Kosynierów 98
84-230 Rumia
Telefon: +48 575 987 848
Email: info@szkieletowe.com

Dane rejestrowe
NIP: 588 204 65 08
REGON: 366004939

Godziny pracy
pn-pt: 08:00 – 18:00
sb: 09:00 – 14:00

Napisz do nas:

  Lębork: Profesjonalna budowa domów szkieletowych

  Budujemy szkieletowe kanadyjskie domki letniskowe i całoroczne przy użyciu wyjątkowej jakości materiałów. Tworzymy domy szkieletowe o wyróżniających się wymiarach i standardach wykończenia. Oferujemy zarówno gotowe projekty, jak i domy szkieletowe na zamówienie. Budujemy domy drewniane w technologii szkieletowej, która została sprawdzona w wielu sytuacjach. Dlatego możemy tworzyć bezpieczne, komfortowe domy, które są mocne, odporne na warunki atmosferyczne, trwałe i energooszczędne. Używamy najwyższej jakości składników i materiałów w konstrukcji szkieletu i izolacji oprócz tego, że jest to bezpieczny, komfortowy dom. Centrum Budownictwa Drewnianego certyfikuje nas na polskie budownictwo drewniane pod względem wymagań technicznych i montażowych.

  W Lębork bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę klientów!

  W gminie Lębork obsługujemy: Lębork

  Pomimo tego, jak szybko budowane są domy kanadyjskie, coraz bardziej popularne staje się budownictwo szkieletowe. To podejście jest popularne w całej Europie i zapewnia ładne miejsce do życia w ciągu zaledwie 3 miesięcy. Podczas gdy te konstrukcje są niezwykle trwałe i dorównują swoim murowanym odpowiednikom, ich najbardziej godną uwagi cechą jest to, że są energooszczędne. Są one szczególnie popularne wśród osób dbających o środowisko naturalne. Oprócz tego, że są przyjazne dla środowiska, istnieją również inne opcje. Zapytaj nas o indywidualną wycenę projektu! Dom o konstrukcji szkieletowej jest dokładnie tym, czego chcesz! Jeśli chcesz zbudować dom, jesteśmy w stanie pomóc Ci na każdym poziomie. Posiadanie odpowiedniego doświadczenia pozwala nam na precyzyjne spełnienie wymagań naszych klientów. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

  Interesuje Cię budowa domu szkieletowego? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Lębork

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Domy szkieletowe budowane są w technologii aktywnej lub pasywnej i zapewniają długotrwały komfort, funkcjonalność i niskie rachunki za media. Ta forma budowlana może być tworzona w technologii pasywnej, co zmniejsza zapotrzebowanie na energię i rachunki za ogrzewanie. Bez względu na pogodę i porę roku można wybudować dom szkieletowy. Zaletą tej konstrukcji jest to, że można ją zbudować o każdej porze roku, niezależnie od pogody czy temperatury panującej na zewnątrz. Nie ma żadnych przeszkód przed planowaniem zimowej inwestycji w budynkach murowanych. Dodatkowo rezydencje szkieletowe są ekologiczne, ponieważ drewno jest przyjazne dla środowiska. Każdy może liczyć na naszą pomoc w budowie i projektowaniu domów szkieletowych. W związku z tym w przyszłości planujemy rozszerzyć nasz zasięg terytorialny.

  W gminie Lębork przyjeżdżamy do klientów z okolic: Lębork

  Szukasz idealnego domu swoich marzeń? Nie szukaj dalej! Oferujemy nowoczesne i energooszczędne domy, zbudowane w niezawodnej szwedzkiej technologii szkieletowej. Twój nowy dom będzie dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji, od układu pomieszczeń po wykończenie. A dzięki naszemu sprawnemu procesowi budowlanemu możesz wprowadzić się do niego już za trzy miesiące. Gwarantujemy niezawodność i innowacyjność wszystkich naszych projektów, abyś mógł cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem w swoim nowym domu.

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Działamy także w okolicach: