Dane teleadresowe

Home4u
Adres: ul. Kosynierów 98
84-230 Rumia
Telefon: +48 575 987 848
Email: info@szkieletowe.com

Dane rejestrowe
NIP: 588 204 65 08
REGON: 366004939

Godziny pracy
pn-pt: 08:00 – 18:00
sb: 09:00 – 14:00

Napisz do nas:

  Kompleksowe usługi budowlane w zakresie domów szkieletowych w gminie Kosakowo

  Koncentrujemy się na budowie drewnianych domków całorocznych i letniskowych w Kanadzie. Nasze szkielety drewniane są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów i są tworzone w najwyższym standardzie wykończenia. Oprócz gotowych projektów możemy zbudować niestandardowe ramy drewniane. Do budowy naszych domów drewnianych wykorzystujemy technologię szkieletową, sprawdzoną metodę budowy domów. Proces ten sprawia, że nasze domy są odporne na warunki atmosferyczne, trwałe, solidne i energooszczędne. Do produkcji naszych domów szkieletowych oraz izolacji używamy wyłącznie wysokiej jakości surowców i materiałów. Ponadto od lat dostarczamy mieszkańcom wysokiej jakości usługi. Centrum Budownictwa Drewnianego certyfikuje nas jako eksperta technicznego i montażowego w branży budownictwa drewnianego w Polsce.

  Często odwiedzamy gminę Kosakowo, bo jest w pobliżu

  W gminie Kosakowo prowadzimy badania na terenie miejscowości Kosakowo, Mosty, Rewa, Pierwoszyno, Pogórze, Dębogórze, Suchy Dwór, Kazimierz, Mechelinki

  Kanadyjskie budynki powstają w szybkim tempie. Coraz większą popularnością cieszy się konstrukcja szkieletowa. Piękny dom może powstać w zaledwie trzy miesiące przy zastosowaniu tego rozwiązania. Jest ono bardzo popularne w Europie. Budynki te znane są z niezwykle trwałej konstrukcji, która dorównuje konstrukcjom murowanym. Osoby dbające o środowisko naturalne pokochają mieszkanie w tym miejscu. Do budowy wykorzystywane są wysokiej jakości materiały, gwarantujące oszczędność energii. Do tego dochodzą jeszcze opcje ekologiczne. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły, jeśli chodzi o projektowanie. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie budowy domu. Świadczymy usługi aż do wykończenia inwestycji (usługa "pod klucz"). Posiadamy doświadczenie potrzebne do pełnego zaspokojenia potrzeb naszych klientów. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Zapytaj o wycenę już teraz!

  Interesuje Cię budowa domu szkieletowego? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Kosakowo, Rewa, Pierwoszyno, Dębogórze, Mechelinki, Suchy Dwór, Kazimierz, Mosty, Pogórze

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Domy szkieletowe budowane są z myślą o trwałości, gwarantując komfort, funkcjonalność i niskie koszty użytkowania. Do minusów konstrukcji określanej mianem "kanu" należy zaliczyć fakt, że może być ona budowana o każdej porze roku, w każdej temperaturze i przy każdej pogodzie. Tego typu budynek może być również wykonany w technologii pasywnej, co zmniejsza zapotrzebowanie na energię, a w konsekwencji obniża koszty ogrzewania. Nie ma ograniczeń w planowaniu inwestycji na miesiące zimowe, w przeciwieństwie do nieruchomości murowanych. Dodatkowo konstrukcje szkieletowe są ekologiczne, ponieważ budowane są z drewna, które jest przyjazne dla środowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom satysfakcji w zakresie projektowania i budowy domów szkieletowych. Każdy może liczyć na naszą pomoc w przyszłości, ponieważ rozszerzamy naszą działalność na terenie całego kraju.

  W gminie Kosakowo odwiedzamy: Kosakowo, Pierwoszyno, Dębogórze, Mosty, Mechelinki, Pogórze, Suchy Dwór, Kazimierz, Rewa

  Chcesz, aby Twój wymarzony dom stał się rzeczywistością? Nie szukaj dalej – jesteśmy tutaj, aby pomóc. Specjalizujemy się w nowoczesnych, energooszczędnych domach budowanych w najlepszej szwedzkiej technologii szkieletowej. Ponadto bierzemy pod uwagę wszystkie Twoje potrzeby, dzięki czemu możesz być pewien, że będziesz mieszkać bezpiecznie i komfortowo. Nasz kompleksowy proces budowy i podejście pod klucz umożliwiają ukończenie domu w ciągu zaledwie trzech miesięcy, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Działamy także w okolicach: