Dane teleadresowe

Home4u
Adres: ul. Kosynierów 98
84-230 Rumia
Telefon: +48 575 987 848
Email: info@szkieletowe.com

Dane rejestrowe
NIP: 588 204 65 08
REGON: 366004939

Godziny pracy
pn-pt: 08:00 – 18:00
sb: 09:00 – 14:00

Napisz do nas:

  Profesjonalne budowanie domów szkieletowych w gminie Sulęczyno

  Oferujemy budowane na zamówienie domy szkieletowe, wykonane z drewna kanadyjskiego i produkowane według specyfikacji klienta. Produkujemy drewniane szkieletowe domki całoroczne i letniskowe w różnych rozmiarach i wykończeniach. Produkujemy wiele projektów domów szkieletowych, zarówno gotowych jak i wykonanych na zamówienie. Domy w szkielecie drewnianym są odporne na warunki atmosferyczne, mocne i energooszczędne, dzięki temu, że technologia ta sprawdza się w różnych warunkach. Produkujemy szkielety drewniane używając tylko najwyższej jakości surowców i materiałów. Jesteśmy w stanie wyprodukować bezpieczne i komfortowe domy dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów oprócz budowy konstrukcji szkieletowej. Służymy mieszkańcom od dziesięcioleci i posiadamy certyfikat Centrum Budownictwa Drewnianego w zakresie wymagań technicznych i instalacyjnych na polskim rynku budownictwa drewnianego.

  W gminie Sulęczyno bywamy bardzo często – to blisko naszej siedziby!

  W gminie Sulęczyno obsługujemy: Sulęczyno, Węsiory, Kistowo, Żakowo, Borek Kamienny, Mściszewice, Kołodzieje, Podjazy, Ogonki, Sucha, Bukowa Góra

  Ze względu na fakt, że budownictwo szkieletowe staje się coraz bardziej popularne w Kanadzie, domy są stawiane bardzo szybko. Koncepcja ta jest preferowana w całej Europie. Budynki są budowane niezwykle trwale, a pod względem trwałości są porównywalne z konstrukcjami murowanymi. Konstrukcje te są popularne wśród osób dbających o środowisko naturalne. Oszczędność energii jest produkowana przy użyciu wysokiej jakości materiałów w budownictwie. Ponadto istnieją alternatywne rozwiązania przyjazne dla środowiska, które są dostępne. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły w projektowaniu domu. Pomożemy Ci na każdym etapie budowy. Możemy zakończyć pracę ku Państwa pełnemu zadowoleniu (`turnkey`). Nasze doświadczenie pozwala nam w pełni sprostać Państwa wymaganiom. Zapraszamy do kontaktu z nami. Zapytaj o ofertę na domy szkieletowe już teraz!

  Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy szkieletowe w jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Sulęczyno, Kistowo, Żakowo, Sucha, Kołodzieje, Podjazy, Mściszewice, Borek Kamienny, Ogonki, Bukowa Góra, Węsiory

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Dobrze ułożone i profesjonalnie wykonane szkielety wytrzymują lata, gwarantując komfort, wydajność i stosunkowo niskie koszty użytkowania. Na życzenie, tego typu budynki mogą być tworzone w technologii pasywnej, która zmniejsza zapotrzebowanie na energię, a tym samym obniża rachunki za ogrzewanie. Zaletą tego typu budynków jest to, że można je tworzyć nawet w każdej porze roku, pogodzie i temperaturze. Nie ma konieczności planowania sezonu zimowego, w przeciwieństwie do nieruchomości murowanych, ponieważ domy szkieletowe mogą być tworzone w każdym momencie, niezależnie od pogody czy temperatury. Dodatkowo domy szkieletowe są ekologiczne, ponieważ produkowane są z drewna. Każdy może liczyć na naszą pomoc w projektowaniu i tworzeniu rezydencji szkieletowych. Każdy może liczyć na naszą pomoc w projektowaniu i tworzeniu rezydencji szkieletowych. W przyszłości planujemy poszerzyć naszą obecność geograficzną.

  W gminie Sulęczyno przyjeżdżamy do klientów z okolic: Sulęczyno, Mściszewice, Ogonki, Borek Kamienny, Podjazy, Kołodzieje, Sucha, Żakowo, Bukowa Góra, Węsiory, Kistowo

  Szukasz sposobu na urzeczywistnienie swojego wymarzonego domu? Nasza firma od lat pomaga klientom osiągnąć ich cele. Stawiamy na niezawodność i najnowocześniejsze technologie, a wszystko to przy zapewnieniu funkcjonalności i komfortu. Podczas projektowania domu bierzemy pod uwagę Twoje indywidualne potrzeby. Nasza wiedza pomaga zoptymalizować dostępną przestrzeń i informuje o najlepszych rozwiązaniach, abyś czuł się w swoim domu bezpiecznie.

  W naszej ofercie znajdują się nowoczesne, energooszczędne domy budowane w najnowszej szwedzkiej technologii szkieletowej. Dostosujemy konstrukcję do Twojej dokładnej specyfikacji. Z nami Twój dom może być gotowy w zaledwie 3 miesiące, co pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze i czas. Przekonaj się, jak łatwo jest urzeczywistnić swój wymarzony dom.

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Działamy także w okolicach: