Dane teleadresowe

Home4u
Adres: ul. Kosynierów 98
84-230 Rumia
Telefon: +48 575 987 848
Email: info@szkieletowe.com

Dane rejestrowe
NIP: 588 204 65 08
REGON: 366004939

Godziny pracy
pn-pt: 08:00 – 18:00
sb: 09:00 – 14:00

Napisz do nas:

  Rumia: Kompleksowe budowanie domu szkieletowego od stanu zerowego po stan deweloperski

  Naszą specjalnością jest budowa kanadyjskich całorocznych i letnich domków szkieletowych, które dostępne są w różnych rozmiarach i są wykończone w podwyższonym standardzie. Wykonujemy zarówno gotowe jak i zaprojektowane na zamówienie domy szkieletowe z drewna. Oferujemy domy szkieletowe z drewna zarówno odmiany wstępnie wykonane jak i na zamówienie. Sprawdzona w wielu okolicznościach technologia szkieletu drewnianego sprawia, że nasze domy są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne, mocne i energooszczędne. Zarówno do konstrukcji szkieletowej, jak i do izolacji używane są najwyższej jakości surowce i materiały, co z kolei pozwala nam tworzyć bezpieczne i komfortowe środowiska dla naszych mieszkańców. Nasi mieszkańcy są obsługiwani od lat dzięki naszemu fachowemu zrozumieniu potrzeb budownictwa drewnianego. Posiadamy certyfikat Centrum Budownictwa Drewnianego w zakresie wymagań technicznych i instalacyjnych polskiego budownictwa drewnianego.

  W gminie Rumia bywamy często – to teren naszego stałego działania!

  Obsługujemy: Rumia

  W Kanadzie rośnie popularność łatwości budowania. Budownictwo szkieletowe staje się coraz bardziej popularne, a domy powstają szybko. Konstrukcja ta jest niezwykle trwała, a więc równie trwała jak konstrukcje murowane. Ludzie, którzy dbają o środowisko, pokochają te konstrukcje. Są one przyjazne dla środowiska, ponieważ są zbudowane z wysokiej jakości materiałów i zużywają mniej energii. Ponadto istnieją dodatkowe opcje przyjazne dla środowiska. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i sugestie, jeśli chodzi o projektowanie. Utrzymujemy kontakt z naszymi klientami na każdym etapie budowy domu. Zapewniamy kompleksowe wykończenie inwestycji (tzw. pod klucz), aby mieć pewność, że spełniamy wymagania naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu w sprawie wyceny domu szkieletowego!

  Jeśli poszukujesz fachowego wykonawcy domu szkieletowego w jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Rumia

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Domy szkieletowe są trwałe, ekonomiczne w eksploatacji i wygodne do zamieszkania. Można je również tworzyć w przyjaznej dla środowiska technologii pasywnej, która zmniejsza zapotrzebowanie na energię, a tym samym obniża rachunki za ogrzewanie. Niezależnie od pory roku, temperatury i pogody można zbudować "kajak". Nierealne jest planowanie zakupu murowanego domu na sezon zimowy. Domy szkieletowe są również ekologiczne, ponieważ są wykonane z drewna. Wspieramy projektowanie i budowę domów szkieletowych, aby zagwarantować naszym klientom jak największą satysfakcję. W celu poszerzenia zasięgu naszej działalności, w przyszłości planujemy powiększenie terytorium.

  W gminie Rumia przyjeżdżamy do klientów z okolic: Rumia

  Czy dążysz do posiadania własnego domu? Umożliwiamy to dzięki naszym nowoczesnym i energooszczędnym projektom domów. Zbudowany w naszej niezawodnej szwedzkiej technologii szkieletowej, każdy dom jest dostosowany do Twoich potrzeb. Wykończenie i wyposażenie domu sprawi, że będzie on dla Ciebie przytulną, wygodną i bezpieczną przestrzenią. Obiecujemy, że Twój wymarzony dom będzie gotowy w ciągu zaledwie trzech miesięcy, dzięki czemu możesz zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Działamy także w okolicach: