Dane teleadresowe

Home4u
Adres: ul. Kosynierów 98
84-230 Rumia
Telefon: +48 575 987 848
Email: info@szkieletowe.com

Dane rejestrowe
NIP: 588 204 65 08
REGON: 366004939

Godziny pracy
pn-pt: 08:00 – 18:00
sb: 09:00 – 14:00

Napisz do nas:

  Reda: Kompleksowe realizacje domów szkieletowych

  Naszą specjalnością jest produkcja szkieletowych kanadyjskich domków całorocznych i letniskowych. Wymiary i wykończenie naszych szkieletów drewnianych są różnorodne. Możemy budować szkielety drewniane w projektach gotowych lub na zamówienie. Wykonujemy szkielety drewniane zarówno w projektach gotowych jak i na zamówienie. Domy szkieletowe budujemy w technologii, która sprawdziła się w różnych warunkach. Nasze domy są mocne, odporne na warunki atmosferyczne, trwałe i w efekcie energooszczędne. Do budowy szkieletu, a także do izolacji używamy tylko najwyższej jakości surowców i materiałów, dzięki czemu powstają bezpieczne i komfortowe domy. Ponadto służymy mieszkańcom od dziesięcioleci. Posiadamy certyfikat Centrum Budownictwa Drewnianego w Polsce w zakresie wymagań technicznych i montażowych dla budownictwa drewnianego.

  W Reda bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

  Obsługujemy: Reda

  Budownictwo ze szkieletem cieszy się stale rosnącą popularnością. Domy kanadyjskie powstają bardzo szybko. Wspaniałe miejsce do życia może powstać w ciągu zaledwie trzech miesięcy. Opcja ta jest bardzo popularna w Europie. Bardzo trwała konstrukcja sprawia, że budynki te są nie do odróżnienia od ich murowanych odpowiedników. Osoby dbające o środowisko pokochają te budynki. Oszczędność energii jest gwarantowana dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów w budowie. Oprócz bycia przyjaznym naturze, istnieją również inne opcje. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły, jeśli chodzi o projektowanie. Pomożemy Ci na każdym etapie tworzenia domu. Zapewniamy całkowite wykończenie Twojej inwestycji (co nazywamy "pod klucz"). Ponieważ posiadamy niezbędną wiedzę, możemy całkowicie zaspokoić potrzeby naszych klientów. Skontaktuj się z nami, jeśli interesują Cię domy szkieletowe.

  Interesuje Cię budowa domu szkieletowego? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Reda

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Domy szkieletowe są budowane z myślą o trwałości i oferują komfort, wygodę i niskie zużycie energii. Możesz zbudować dom szkieletowy w technologii pasywnej, aby zmniejszyć zużycie energii i rachunki za ogrzewanie, niezależnie od pory roku, temperatury i pogody na zewnątrz. Technika ta jest dobrze przystosowana do budowania w każdym sezonie, w każdej temperaturze i przy każdej pogodzie. Budynki szkieletowe są przyjazne dla środowiska, ponieważ są produkowane z drewna. Budowa domów szkieletowych nie jest utrudniona przez pogodę czy porę roku, w przeciwieństwie do budynków murowanych. Domy szkieletowe są również przyjazne dla środowiska. Oferujemy najlepszą pomoc w projektowaniu i budowie, aby zagwarantować naszym klientom pełne zadowolenie. W najbliższym czasie będziemy rozwijać naszą działalność, aby poszerzyć grono naszych klientów.

  W gminie Reda najczęściej bywamy w: Reda

  Czy marzyłeś o posiadaniu własnego domu? Pozwól nam pomóc Ci je zrealizować! Nasz zespół profesjonalistów specjalizuje się w nowoczesnej, energooszczędnej budowie domów w technologii szwedzkiego szkieletu. Uwzględnimy Twoje potrzeby, aby zapewnić Ci absolutny komfort i bezpieczeństwo. Ponadto nasz proces jest szybki i opłacalny, dzięki czemu możesz mieć swój wymarzony dom w ciągu zaledwie 3 miesięcy. Pozwól nam pomóc Ci stworzyć Twój idealny dom już dziś.

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Działamy także w okolicach: