Dane teleadresowe

Home4u
Adres: ul. Kosynierów 98
84-230 Rumia
Telefon: +48 575 987 848
Email: info@szkieletowe.com

Dane rejestrowe
NIP: 588 204 65 08
REGON: 366004939

Godziny pracy
pn-pt: 08:00 – 18:00
sb: 09:00 – 14:00

Napisz do nas:

  Dziemiany: Kompleksowe usługi budowlane w zakresie domów szkieletowych

  Specjalizujemy się w budowie kanadyjskich całorocznych i letnich domów szkieletowych, które produkowane są w różnych rozmiarach i charakteryzują się wysokim poziomem wykończenia. W naszym katalogu znajdują się zarówno gotowe domy szkieletowe, jak i te wykonywane na zamówienie na życzenie klientów. Stosujemy technologię szkieletu drewnianego, która została przetestowana w różnych środowiskach. To właśnie dzięki temu nasze domy są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne, mocne i energooszczędne. Do budowy szkieletu, a także izolacji używamy tylko najwyższej jakości surowców i materiałów, co przekłada się na bezpieczny i komfortowy dom. Posiadamy certyfikat Centrum Budownictwa Drewnianego w Polsce w zakresie wymagań technicznych i montażowych dla konstrukcji drewnianych.

  W gminie Dziemiany bywamy bardzo często – to blisko naszej siedziby!

  Obsługujemy: Dziemiany, Raduń, Jastrzębie Dziemiańskie, Trzebuń, Piechowice, Kalisz

  Domy kanadyjskie powstają bardzo szybko. Coraz większą popularnością cieszy się budownictwo szkieletowe. Wystarczy tylko trzy miesiące, aby wytworzyć przyjemną atmosferę gotową do zamieszkania. Ta opcja jest popularna w Europie. Zajmując tylko trzy miesiące, aby rozwijać, budynki te są produkowane z niezwykle trwałych materiałów, dzięki czemu są równoważne w wytrzymałości do ich odpowiedników z cegły. Konstrukcje te są preferowane przez osoby dbające o środowisko naturalne. Aby mieć pewność, istnieją dodatkowe rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły podczas projektowania domu. Gwarantujemy wsparcie na wszystkich etapach budowy. Kończymy prace i oddajemy gotową inwestycję, dlatego mamy wystarczającą wiedzę, aby spełnić wszystkie wymagania naszych klientów. Chętnie porozmawiamy z Państwem. Konstrukcje szkieletowe są dostępne do wyceny!

  Jeśli szukasz doświadczonej firmy budującej domy szkieletowe w jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Dziemiany, Trzebuń, Piechowice, Jastrzębie Dziemiańskie, Raduń, Kalisz

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Domy szkieletowe są ekonomiczne w eksploatacji przez długi czas, ponieważ są dobrze zaprojektowane i zbudowane profesjonalnie. Jeśli chcesz, możesz zbudować dom szkieletowy w technologii pasywnej, która zmniejsza zapotrzebowanie na energię, a tym samym obniża koszty użytkowania. Największą zaletą tego typu domu jest to, że można go budować o każdej porze roku, przy każdej pogodzie i w każdej temperaturze. Ponieważ domy szkieletowe budowane są z drewna, są przyjazne dla środowiska i można je budować bez ograniczeń w sezonie zimowym. Takiej sytuacji nie ma w przypadku inwestycji w nieruchomości murowane. Ponadto domy szkieletowe są ekologiczne, ponieważ są wykonane z drewna. Nasza firma świadczy szeroki zakres usług, w tym projektowanie i budowę domów szkieletowych. Dlatego każdemu klientowi gwarantujemy najwyższą satysfakcję. W przyszłości planujemy poszerzyć nasz zasięg geograficzny.

  W gminie Dziemiany najczęściej bywamy w: Dziemiany, Trzebuń, Jastrzębie Dziemiańskie, Kalisz, Piechowice, Raduń

  Szukasz domu swoich marzeń? Oferujemy nowoczesne, energooszczędne domy zaprojektowane w technologii szkieletu szwedzkiego. Zajmujemy się całym procesem, od początku do końca, i mamy gotowy dom nawet w trzy miesiące. Nasze niezawodne i innowacyjne rozwiązania gwarantują funkcjonalność i komfort, a także szczególne poczucie bezpieczeństwa w Twoim domu. Pozwól, że pomożemy Ci uzyskać dom, o którym marzyłeś.

  Zadzwoń do nas teraz!

  +48 575 987 848

  E-mail

  info@szkieletowe.com

  Działamy także w okolicach: